Hudld

Sosyal ağlar için uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 14.3 MB
  • Sürüm 1.6
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Krista Ash
Hudld hem Facebook hem Twitter' a gönderi yapabileceğiniz, yeni gönderileri takip edebileceğiniz bir uygulama.
Hudld hem Facebook hem Twitter' a gönderi yapabileceğiniz, yeni gönderileri takip edebileceğiniz bir uygulama.

bu işin en büyük öncüsü olan TweetDeck' i kendine rakip almış olan  uygulama birçok yeniliğide beraberinde getirmiş. Uygulama hem Facebook hem Twitter' a gönderi yapabilmenizi sağlarken bunu aynı anda 30 farklı hesaptan yapabilmenize olanak tanıyor. Uygulama, hem Facebook hem Twitter mesajlaşma özelliğini desteklemektedir.

Ayrıca Hudld uygulaması kullanıcılara Facebook bildirimlerini görüntülemenin yanında gönderilerinize ya da fotoğraflarınıza aldıkları beğenme ve yorumları görüntülemenizi sağlıyor.  Kullanıcılar Facebook albümlerine fotoğraf ekleyip arkadaşlarını etiketleyebiliyor ve beğenmedikleri yorumları kaldırabilmenin yanında fotoğraflara yorum da yapabiliyor. Benzer bir şekilde Twitter hesabında bir tweetin üstüne tıklandığında Hudld kullanıcılarına gönderenin profilini inceleme, retweetleme, ya da gönderen kişiye mesaj atma seçeneklerini sunmaktadır.
Bütün bunlara ek olarak LinkedIn sitesini ve RSS özelliğini de desteklemeye başlayan uygulama birçok artısı ile şimdiden dikkatleri üzerine çekti bile.
Hudld indir